On-line konferencia o holokauste 27.1.

Symbolicky 27.1. teda na Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu (International Holocaust Remembrance Day) sa uskutoční otváracia konferencia nášho nového projektu Informal Participatory Education on Antisemitism and Holocaust (IPEAH), ktorú organizujeme v spolupráci s našimi partnerskými organizáciami SOS Razzismo a UNITED. Vzhľadom na súčasnú situáciu sa samozrejme bude konať on-line, výhodou samozrejme je, že sa jej môže zúčastniť ktokoľvek, kdekoľvek na svete. Podrobnosti ako nato nájdete nižšie.

Konferencia sa uskutoční v stredu 27.1. od 10:30 do 13:00 na platforme Zoom (prihlásenie https://us02web.zoom.us/j/88255449176) v anglickom a talianskom jazyku (simultánne tlmočenie).

Program konferencie (PDF súbor v angličtine)

Na sledovanie konferencie nie je potrebné sa pripojiť na Zoom nakoľko jej priebeh budeme vysielať (streamovať) na našu Facebook stránku. V prípade, že chcete do diskusie prispieť, ste na Zoom-e samozrejme vítaní. Pozvanie sa obzvlášť týka odborníkov a odborníčok, laickej verejnosti odporúčame on-line vysielanie (streaming)

#neveragain

Záznam z konferencie so simultánnym prekladom do angličtiny k dispozícii na našom YouTube kanáli https://youtu.be/lJpHIwoM0dI

This conference was funded by the European Union’s Rights, Equality and Citizenship Programme (2014-2020).